IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Ceník Tisk

Velkoobchodní ceník Professional line 2017 Velkoobchodní ceník Hobby Garden line 2017
Velkoobchodní ceník
IRIMON Professional line 2018
Velkoobchodní ceník
IRIMON Hobby Garden line
2018

Aktuální nabídku a ceny veškerého zboží, které svým zákazníkům nabízíme, naleznete na našem Irimon E-shopu nebo Irimon E-velkoobchodu!

Pro zobrazení cen ve velkoobchodním ceníku je nutné s firmou Irimon uzavřít Rámcovou kupní smlouvu, která se poskytuje společnostem podnikajícím v závlahových systémech nebo příbuzných oborech. Ceny ve velkoobchodním ceníku jsou vždy uvedeny bez DPH a jsou koncipovány jako velkoobchodní. Pro spolupracující instalační firmy máme navíc připraveny velmi zajímavé obchodní podmínky. Uvažujete-li o spolupráci s námi, neváhejte a kontaktujte nás! Více informací o nabídce pro instalační firmy se také dočtete pod záložkou Pro profesionály. Pokud máte zájem o kompletní Ceník IRIMON, který obsahuje veškeré námi nabízené komponenty od mnoha desítek předních světových výrobců, stačí pouze vyplnit jednoduchý on-line formulář a my Vám ho na základě zadaných údajů zašleme zcela ZDARMA společně s dalšími Vámi požadovanými materiály. Jste-li naším pravidelným zákazníkem a instalační firmou AZS s možností vstupu do E-velkoobchodu, můžete si kompletní Ceník IRIMON stáhnout v sekci Můj účet / Můj ceník. Vstup do sekce Můj účet naleznete také v pravé horní části této stránky.

Pro maloobchodní klientelu je možnost zobrazení cen bez přihlášení nebo po zaregistrování na našich stránkách, kde získáte přehled o vašich objednávkách, akcích, slevách, apod. Ceny v maloobchodním ceníku jsou vždy uvedeny s DPH a jsou koncipovány jako maloobchodní. Přehled o nabízených produktech lze dohledat na našem E-shopu. V případě nejasností nás kontaktujte !