IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Zahrady Tisk

Trysky Hunter MP Rotator

Trysky Hunter MP Rotator jsou skvělou volbou pro nově budované automatické závlahové systémy především na zahradách rodinných domů a menších veřejných plochách. Díky několika řadám MP800 SR, MP1000, MP2000, MP3000 a MP3500 nabízejí poloměr dostřiku od 1,8 m do 10,7 m!

Jejich velmi nízká spotřeba vody umožňuje připojení i na průtokově slabší zdroje vody. Jemný rotující paprsek je vhodný tam, kde dochází k přestřiku keřů či kmenů stromů nebo na svažitých pozemcích. Vzhledem k malému průtoku a jemným paprskům nedochází ke stékání nevyužité vody po svahu, voda se stačí vsáknout a je plně využita. Nedochází k hromadění závlahové vody u paty svahu.

Zavlažování trávníku ve svahu

 

Trysky Hunter MP Rotator jsou vysoce účinné a mají výbornou distribuci vody, díky nim ušetříte až 30 % vody oproti použití rozprašovacích trysek.

Tenké paprsky rotující kolem svislé osy dodávají trávníku vodu konstantní rychlostí, voda se jemně vsakuje do půdy a závlaha dosahuje vysoké rovnoměrnosti rozložení po celé zavlažované oblasti.

Využití závlahové vody trávníkem

Trysky MP Rotator se instalují na těla rozprašovacích postřikovačů, ale lze je zapojovat do sekcí společně s rotačními postřikovači. Výborně tedy dokáží vykrýt přechody mezi úzkými menšími plochami a většími širšími plochami.

Tyto trysky lze instalovat do těl rozprašovacích postřikovačů všech značek, jsou tedy ideální i při opravách či úpravách starších závlahových systémů.

Tryska MP800 SR

Hledáte-li konkrétní trysky MP ROTATOR, podívejte se do našeho Katalogu komponentů a vyberte si nejvhodnější typ právě pro Vás a Vaši zavlažovanou plochu. Více informací o těchto tryskách najdete na mprotator.cz.