IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Naše nabídka Tisk

Katalog Hunter zdarma

Interaktivní katalog Hunter 2013 CZ
Katalog produktů Hunter 2013 CZ
- interaktivní verze katalogu v českém jazyce


Získejte zdarma a ihned kompletní přehled komponentů Hunter v elektronické podobě nebo si rovnou napište o tištěný katalog Hunter! Máme pro Vás připravenu souhrnnou nabídku závlahových komponentů od firmy HUNTER ve formě několika tématických katalogů a prospektů rovněž v anglickém a ruském jazyce.

Stáhněte si například katalog Hunter katalog produktů 2015 nebo ještě starší verze z předešlých let 2013, 2012, 2011. Obsahem těchto katalogů je přehled ovládacích jednotek, elektromagnetických ventilů, čidel, rotačních a rozprašovacích postřikovačů, včetně trysek HUNTER s podrobným popisem jejich použití a vlastností. Detailní technické informace a parametry produktů Hunter včetně dostřiků a průtoků jednotlivých postřikovačů a trysek HUNTER naleznete také v technickém katalogu Technical guide Hunter nebo v katalogu Product Snapshot Technical Guide. Pakliže máte zájem dozvědět se více o produktech určených na golfová hřiště a hledáte jejich ucelený přehled, je pro Vás připraven Hunter GOLF IRRIGATION Product Catalogue 2012 a předešlá verze Hunter GOLF 2008

Vše potřebné naleznete rovněž v sekci Ke stažení.

Katalog 2012 Katalog Golf 2012 Katalog 2011Katalog 2008-9Katalog Golf 2008Product Snapshot 2009Technical Info

Velké množství informací Vám také nabízejí naše webové stránky Závlahové systémy Hunter, kde naleznete úplný a aktuální elektronický katalog všech aktuálně nabízených komponentů pro automatickou závlahú s podrobným popisem nejen všech komponentů Hunter, ale i všech ostatních námi nabízených prvků AZS.

Máte-li raději listování tištěným katalogem Hunter a chtěli byste jej získat ZDARMA? Stačí když vyplníte náš on-line formulář a my Vám katalog zašleme.