IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Naše nabídka Tisk

Naši dodavatelé

Firma IRIMON nabízí pouze komponenty renomovaných značek předních, světově uznávaných výrobců, u nichž je záruka velmi vysoké životnosti a spolehlivosti. Strategií firmy IRIMON je poskytovat zákazníkovi co nejširší výběr těch nejlepších a nejkvalitnějších produktů a systémů z toho, co se na světových trzích dlouhodobě osvědčuje.

Základem naší nabídky je ucelený profesionální závlahový systém Hunter od renomované firmy Hunter Industries Inc /USA/, předního světového výrobce profesionálních automatických závlahových systémů pro zahrady, parky, veřejné a sportovní plochy.

 

Hunter budova /clanky/Hunter kamen

 

Kromě firmy Hunter zastupujeme na českém trhu i mnoho dalších předních světových producentů jednotlivých technologických částí, celků nebo souvisejících komponentů a příslušenství, z nichž jmenujme například firmy Antelco Ltd, Irritec s.r.l., Siplast s.r.l., FECO GmbH, atd.

/clanky/loga/Antelco /clanky/loga/loga/irritec-odkaz

Od roku 2011 vystupuje firma IRIMON, spol. s r.o. na českém trhu jako oficiální obchodní zastoupení  firmy TECHMAR B.V., holandské společnosti, specialisty na moderní zahradní LED osvětlení 12V.

Techmar garden lights

V naší nabídce naleznete komponenty od desítek dodavatelů z celého světa, jejichž produkty a technologie jsou využívány v oblastech nejen zavlažování či zahradního osvětlení, ale využívají je i další naší naši zákazníci ze sektoru zemědělské výroby, zahradníci a pěstitelé, stavební firmy, výrobci čističek a bazénů.  Mezi firmy, jejich produkty nabízíme na českém trhu našim klientům, patři např. PLASTIC PUGLIA, CARSON, Plastica Alfa, Blazzing, Honeywell, Grundfos, Pedrolo, DAB, GRAF, Midwestrake a mnoho dalších výrobců.

 

/clanky/loga/GRAF /clanky/loga/loga/honeywell-odkaz

/clanky/loga/DAB /clanky/loga/GRUNDFOS

Mimo to náš sortiment také trvale doplňujeme a rozšiřujeme i o produkty nejvýznamnějších českých výrobců, jejichž komponenty náš již tak pestrý sortiment ještě více obohacují. Mezi naše pravidelné dodavatele tak patří tuzemští výrobci a dodavatelé jako např. PIPELIFE, INSTAPLAST, VALMON, MAVE a mnozí další.

/clanky/loga/loga/pipelife-odkaz


Naší filosofií není ukrývat různé výrobce a dodavatele dílčích produktů či součástek pod jednu jedinou značku, tak jak to z marketingového hlediska činí někteří naši konkurenti. U nás nepřispíváte na dlouhý řetěz distributorů s vlastní značkou, stojících na cestě mezi skutečným výrobcem a konečným zákazníkem. U nás neplatíte za žádné pestrobarevné obaly, krabičky či plastikové blistry s jednotným logem, které produkty zbytečně prodražují. My nakupujeme originály přímo u výrobců a prodáváme je zase jako originály velkoobchodně přímo Vám.