IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Ovládání automatické závlahy Tisk

Jednou z nejdůležitějších částí závlahového systému je ovládací jednotka. Ta dává pokyn k otevření jednotlivých elektromagnetických ventilů, a vpouští tak vodu do systému. Na zahradách rodinných domů se setkáme nejčastěji s jednotkami s menší kapacitou do 12 sekcí, např. Hunter ELC, X-CORE, PC+ a PCC+.

V případě, že neni možné se v místě závlahy připojit na elektrický zdroj energie, je možné použít hybridní či bateriové ovládací jednotky Hunter XCH a NODE 100.

U závlahy menších zavlažovaných ploch trávníků nebo výsadeb rodinných domů lze využít ovládácích jednotek na kohoutek s kapacitou max. 1 - 4 sekce, které lze připojit přímo na zahradní kohoutek. Je možné také zvolit moderní bateriovou ovládací jednotku připojitelnou na vodovodní kohoutek s Bluetooth Hunter BTT.

Nejmodernějším způsobem řízení a monitorování automatického závlahového systému je v současné době použití wi-fi ovládacích jednotek Hunter se softwarem Hydrawise - kompletní informace na hydrawise.cloud. Tyto jednotky umožňují vzdálenou správu závlahového systému v PC, tabletu či chytrém telefonu, využívají on-line předpovědi počasí, zaznamenávají aktuální i dlouhodobé spotřeby vody, informují uživatele o jakýchkoli případných abnormalitách AZS a nabízejí mnoho dalších výhod - viz web hydrawise.cloud.